آرشیو و تصاویر | شرکت پارس پویش فن آور

گالری عکس

گالری عکس

برگزاری جشن بیستمین سالگرد تاسیس شرکت پارس پویش فن آور

مراسم جشن بیستمین سالگرد تاسیس شرکت پارس پویش فن آور در روز چهارشنبه 28 اردیبهشت با حضور مدیران و کارکنان این شرکت برگزار شد. در این روز به یاد ماندنی سعی شد تا از تلاش‌های کلیه همکارانی که برای تحقق اهداف پارس پویش تلاش می‌کنند قدردانی شود.

دورهمی پایان سال 1400

در روزهای آخر سال 1400 ما دورهمی را ترتیب دادیم تا پس از گذر یک سال کاری، زمانی را با هم بگذرانیم و پایان یک سال سخت را جشن بگیریم و با اهداف و انگیزه بیشتر سال جدید را در کنار یکدیگر شروع کنیم.

یلدای 1400

با فرارسیدن شب یلدا تصمیم گرفتیم تا در کنار یکدیگر در این جشن باستانی و کهن اوقات خوشی را کنار هم بگذرانیم. در این جشن به یادماندنی برنامه‌هایی همچون حافظ خوانی و مسابقه نیز تدارک دیده شده بود.

گردهمایی اعضای پارس پویش در خرداد 1400

گردهمایی سالانه شرکت پارس پویش با حضور اعضای این مجموعه، در خردادماه 1400 برگزار شد. در این جمع صمیمی سعی شد تا از تلاش‌های کلیه کسانی که برای تحقق اهداف پارس پویش تلاش می‌کنند قدردانی شود.

حضور شرکت دانش بنیان پارس پویش فن آور در نمایشگاه انرژی افغانستان 2020

شرکت پارس پویش در در اولین دوره نمایشگاه اختصاصی انرژی (آب، برق و مخابرات)، خدمات فنی و مهندسی ایران در افغانستان، توانمندی ها و دستاوردهای درخشان خود را به نمایش گذاشت.

حضور شرکت دانش بنیان پارس پویش فن آور در نمایشگاه الکامپ و تلکام 98

پارس پویش فن آور توانست با شرکت در این جشنواره، با حضور کارشناسان فنی، مدیران ارشد و شرکت های همکار به ارائه دستاوردهای خود در زمینه هوش مصنوعی، هوش تجاری بپردازد.

آدرس

تلفن

درباره ما

logo_site-01.png