• info@parspooyesh.com

  • شماره تماس :۴۸۰۵۶۰۰۰-۰۲۱ ۹۶۶۱۴-۰۲۱

  • ساعت کاری :زمان: ۷-۲۴-۳۶۵

همکاران ما

Cerillion

Cerillion یکی از پیشگامان OSS/BSS با بیش از ۲۰ سال تجربه موفق در این زمینه است. این راه حل ها در طیف گسترده ای از جمله صنعت مخابرات، زیرساخت های مالی، امور خدماتی و صنعت حمل و نقل به کار برده شده است. شرکت پارس پویش از سال ۱۳۹۵ همکاری خود را به عنوان همکار محلی (Local Partner) آغاز نمود.

دسترسی به وب سایت رسمی شرکت Cerillion

Vedicis

Vedicis شرکتی فرانسوی و متخصص در تکنولوژی های پردازش و تشخیص دیتا است. محصولات این شرکت برای شبکه های ارتباط ثابت و سیار مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت پارس پویش از سال ۱۳۹۴ همکاری خود را با شرکت Vedicis آغاز نمود و به عنوان نماینده رسمی این شرکت در ایران فعالیت می کند.

دسترسی به وب سایت رسمی شرکت Vedicis

NFWare

NFware شرکت است روسی که در سال ۲۰۱۴ فعالیت خود را در زمینه ارایه نرم افزار های مورد استفاده در شبکه های باند پهن روی زیر ساخت مجازی آغار کرده است. محصول اصلی این شرکت Carrier Grade Nat بوده که برای شرکت های ارایه دهنده خدمات باند پهن و در قالب سرور های مجازی به منظور کاهش هزینه های راه اندازی و نگهداری سرویس ارایه می شود. شرکت پارس پویش از سال ۱۳۹۵ همکاری خود را به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت NFWare در ایران آغاز کرده است.

دسترسی به وب سایت رسمی شرکت NFware

شرکت نوران ارتباط

شرکت نوران ارتباطات با توجه به کنترل کیفیت محصولات توسط تیم کارشناسی اقدام به واردات، خرید و یا تولید تجهیزات شبکه نموده و طبق نیاز مشتریان آن را به بازار عرضه می نماید. این شرکت امتیاز نمایندگی رسمی محصولات شرکت Mikrotik را در ایران داراست و از سال ۱۳۹۱ به عنوان شرکت دوست و همکار شرکت پارس پویش به این شرکت همکاری می کند.

دسترسی به وب سایت رسمی شرکت نوران

گروه خدمات مهندسی پژواک اندیشه اسپادانا

گروه پژواک اندیشه اسپادانا (پارتاک) با هدف گام برداشتن در مرزهای فناوری اطلاعات، تاسیس شده و از آخرین ابزارها و فناوری‌ها، در جهت اجرای پروژه‌های IT استفاده می‌کند. گروه پارتاک با تكیه بر دانش و تجربه‌ی مهندسین و کادر فنی خود توانسته است در طول مدت فعالیت، پروژه‌های متعددی را در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات با موفقیت به انجام برساند. در حال حاضر این شرکت با بهره‌گیری از ده‌ها متخصص در زمینه‌های مختلف در عرصه تولید نرم‌افزار جامع تحت بستر وب به فعالیت مشغول است.

دسترسی به وب سایت رسمی شرکت پژواک اندیشه اسپادانا

گروه فن‌آوران آریس

گروه فن‌آوران آریس، فعالیت خود را در حوزه­ فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، از سال 1384 آغاز نمود. این گروه، با استفاده از کارشناسان زبده و مجرب خود، پروژه‌های زیادی را در حوزه مرکز داده و تولید نرم‌افزار به صورت قرارداد دست دوم (Sub Contract) انجام داده است. گروه فن‌آوران آریس، در سال 1389 اقدام به تاسیس شرکت سامانه پرداز آریس نمود. این شرکت، خدمات خود را در زمینه‌های مشاوره، طراحی و راه‌اندازی مراکز داده، تولید محصولات نرم‌افزاری مبتنی بر تکنولوژی‌های متن‌باز و مشاوره نرم‌افزار به مشتریان خود عرضه می‌دارد.

دسترسی به وب سایت رسمی شرکت آریس

توسعه ارتباطات زیرساخت بارو

شرکت "توسعه ارتباطات و زیرساخت بارو" در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، کلیه مراحل پروژه شامل امکان سنجی و طراحی اولیه تا اجرا و نظارت را انجام می دهد. تمامی فرآیند های مرتبط به صورت یکپارچه و با بکارگیری جدیدترین فناوری های روز اجرا می شود. با استفاده از فناوری های مدرن ، سطح دسترس پذیری و امنیت داده ها افزایش یافته و کسب و کار سازمانی فارغ از اثرپذیری از زیرساخت های ارتباطی به فعالیت خود ادامه می دهد.

دسترسی به وب سایت رسمی شرکت بارو